Kancelaria

Nasza Kancelaria Adwokacka działa prężnie na rynku usług prawniczych na terenie całej Polski. Indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność wpasowania się w aktualne zapotrzebowanie rynku to coś co nas wyróżnia. Szczególną specjalizacją Naszej kancelarii jest prawo niemieckie, dzięki czemu Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę również na terenie Niemiec.

Radca Prawny / Wpisany na listę Adwokatów w Berlinie  Radca Prawny Piotr Jankowski, LL.M.

Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Wpisany na listę adwokatów w Izbie Adwokackiej w Berlinie. Począwszy od 17.08.2022r. wpisany na listę Radców Prawnych przy Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.  

Wieloletnie wykonywanie zawodu w połączeniu z osobistym przywiązaniem zaowocowały rozbudową i umocnieniem pozycji Kancelarii na terenie Szczecina. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Znajomość języka niemieckiego umożliwiła mu ukończenie niemieckich studiów prawniczych na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, które zakończył tytułem Master of Polish and German Law. 

Porozumiewa się biegle w mowie i piśmie językiem angielskim na poziomie umożliwiającym interpretację anglojęzycznych tekstów aktów prawnych oraz sporządzanie odpowiednich umów oraz pism w języku angielskim.

Adwokat Adwokat Weronika Zielińska

Adwokat Weronika Zielińska

Studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W czasie studiów była uczestnikiem międzynarodowego programu wymianu studentów Erasmus na Uniwersytecie w Genui. Odbyła również praktykę w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie. W 2016 r. ukończyła aplikację adwokacką przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Od 2015 r. współpracuje z Kancelarią Adwokacką Adwokata Piotra Jankowskiego. 
Posiada duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w tym przede wszystkim sprawach o rozwód, podział majątku wspólnego, alimenty oraz w sprawach związanych z władzą rodzicielską i kontaktami z dziećmi. W sprawach z zakresu prawa karnego sprawdza się zarówno jako obrońca skarżonego jak i pełnomocnik osób pokrzywdzonych. 

Prywatnie pasjonuje się podróżami i trenuje amatorsko akrobatykę i gimnastykę. Angażuje się w ochronę zwierząt.